inspirational creative writing online thesis writer uk talking on the phone last night i forgot to do my homework capstone project help reddit writing custom junit rule creative writing ability help with dissertation research creative writing group dundee bulk article writing service geographical essay writer name continuing education concordia creative writing creative writing on save girl child black and white creative writing is an essay written in past tense anglo saxon houses primary homework help creative writing exercises 11 creative writing dublin dissertation help statistics essay writers in the philippines how to pretend to do your homework east carolina university mfa creative writing adverbs in creative writing memes to watch instead of doing your homework valentine creative writing activities clipart of child doing homework custom writing signs top mfa creative writing programs description of anger creative writing creative writing johns hopkins hire a thesis writer creative writing in pairs how to do homework for money creative writing lecturer uk gcse creative writing short story pay for annotated bibliography creative writing prompts for special education students dissertation printing price moon primary homework help creative writing universiteit leiden do you need an mfa to teach creative writing creative writing from a picture bristol creative writing up diliman institute of creative writing mfa creative writing top programs time in creative writing ma creative writing portsmouth need help with writing a essay homework help numbers how to focus on doing your homework essay about famous writer character creation creative writing creative writing as a course creative writing for publication maynooth personal statement english and creative writing creative writing description of rainforest

Avize Montaj ve Tamiri

Firmamızda avize sökme ve yer değiştirme montaj ve tamiri, avize zinciri tamiri, led avize montaj ve tamiri konusunda hizmet vermekteyiz. Her model avize montajı ve tamiri yapılır. Yeni bir eve mi taşındınız ya da avizelerinizi mi yeniliyorsunuz bizden teknik bilgi ve yardım alabilirsiniz.
Avizeler denince birçok insanın aklına görkem, lüks, kristal ve parıltı gelmektedir. Avizeniz odanızın genel ışık kaynağıdır.
Geniş salonlar için avizenizi farklı ışık kaynakları ile desteklerseniz çok daha göz alıcı bir ortam oluşturabilirsiniz.

Günümüzden bugüne gelen birçok avize modeli olup bunlarda kullanılan ışıklandırma hepsinde farklıdır arızaları ise genelde led avizelerde ledlerin patlaması yada driver sürücüsünün bozulması ile oluşur.

Diğer avize türü olan iğne bacak ampul dediğimiz holojen ampullerdir. Bunlarında arızaları ise holojen ampullerin 20 watt gibi yüksek akım çektiği için ve ısınmasından dolayı bacakların girdiği duylar zamanla bollaşıyor yada ark yapıp duyuyu bozabiliyor. Bu tür durumlarda o duyları değiştirerek arızaları gideriliyor. Ampulleri besleyen trafo zaman ile yıprandığından trafolarda bozulabiliyor yada avizenin iç kablo tesisatı zarar görebiliyor bu tür arızalarda ise iç tesisat kabloları tümden değişerek yenileniyor.

Burada yazdığım bilgiler doğrultusunda avize için arayıp fiyat soran müşterilerimize şunu söylüyoruz. Avizeniz teknik servise gelmeden neyi olduğunu bilmemiz neredeyse imkansızdır. Sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sadece tahmin yürütebiliriz buda çok sağlıklı bir bilgi olmadığı için net fiyat her zaman içi açılıp ölçümü yapıldıktan sonra ortaya çıkar. Buradan iş yeri yada evinizdeki avizenin arızasını tam olarak kestirmemiz zordur.

Yine teknik servisimizde yaptığımız işlerden biride holojen ampullerin watt değeri yüksek olduğundan dolayı elektrik sarfiyatı da yüksek oluyor onun için holojen ampullü avizeleriniz tümden led sistemine çevrilebilir ve bu sayede sizde yüksek elektrik sarfiyatından kurtulmuş olabilirsiniz.Patlayan trafolarınız yenilenirken eski trafonun watt değeri ile aynı takılır eğer daha önceden tamir görmüş bir avize ise watt değeri değerinden küçük takılmış ise ampullerin harcadığı toplam watt değeri hesaplanıp değerinde trafo takılır.

Tavana kanca ile asılan tüm modelleriniz yada matkap ile tavana sıfır montajı yapılan tüm avize çeşitlerinde firmamızdan teknik bilgi için destek alabilirsiniz. Her ne kadar basit gibi görünse de avize montajı çok dikkatli yapılması gereken bir iştir. Çünkü tavanda asılı kalacağı için dübellerinin çok çok iyi atılması gerekmektedir. İşin ustası olmayan bir kişi tarafından yapıldığında karşılaşmak istemediğiniz kötü sonuçlar doğurabilir. Bunu örneklendirecek olursak, en basiti doğru yapılmayan bir montaj avizenin tavandan çıkıp aşağı düşmesine neden olur ki bunu asla istemeyiz yine bir örnek verecek olursak kablo bağlantısının düzgün yapılmaması halinde avizenin bağlantı yerleri şase yapacağından kablolarda yanma meydana gelir. Avizenizin iç tesisatı tümden yanabilir bununla beraber sigortanız atar ve teknik destek almak zorunda kalabilirsiniz.

Bunları yazmamdaki sebep bazı müşterilerimizin (ya alt tarafı bir avize takacaksın) demesidir. Aslında kolay gibi görünse de avize takmak gerçekten ustalık gerektiren bir iştir. Asıl sebebi o takılan avizenin altında yaşıyorsunuz evinizde sağlam takılması gereken en önemli eşyalardan biriside avizedir.

Servis Alanlarımız

100.Yıl Mahallesi — 50.Yıl Mahallesi — Ahlatlıbel Mah. — Akpınar Mahallesi — Aşağı Dikmen Mah.

Aşağı Öveçler Mah. — Aşıkpaşa Mah. — Ata Mahallesi — Aydınlar Mahallesi — Ayrancı Mahallesi

Aziziye Mahallesi — Bademlidere Mah. — Bağcılar Mah. — Bahçelievler Mah. — Balgat Mahallesi

Barbaros Mahallesi — Bayraktar Mahallesi — Beytepe Mahallesi — Birlik Mahallesi — Boztepe Mahallesi

Cevizlidere Mah. — Cumhuriyet Mah. — Çamlıtepe Mahallesi — Çankaya Mahallesi — Çavuşlu Mahallesi

Çayyolu Mah. — Çiğdem Mahallesi — Çukurambar Mah. — Devlet Mahallesi — Dilekler Mahallesi

Dodurga Mahallesi — Doğuş Mahallesi — Ehlibeyt Mahallesi — Emek Mahallesi — Ertuğrulgazi Mah.

Erzurum Mahallesi — Esatoğlu Mahallesi — Eti Mahallesi — Evciler Mahallesi — Fakülteler Mahallesi

Fidanlık Mahallesi — Gazi Osman Paşa Mahallesi — Gökkuşağı Mahallesi — Göktürk Mahallesi

Güvenevler Mah. — Güzeltepe Mahallesi — Harbiye Mahallesi — Hilal Mahallesi — Huzur Mahallesi

İleri Mahallesi — İlkadım Mahallesi — İlkbahar Mahallesi — İlker Mahallesi — İşçi Blokları Mahallesi

İncesu Mahallesi — Karahasanlı Mah. — Karapınar Mahallesi — Karataş Mahallesi — Kavaklıdere Mah .

Kazım Özalp Mahallesi — Keklik Pınarı Mahallesi — Kırkkonaklar Mahallesi — Kızılırmak Mahallesi

Kocatepe Mahallesi — Konutkent Mah. — Korkut Reis Mah. — Koru Mahallesi — Kömürcü Mahallesi

Küçükesat Mahallesi — Kültür Mahallesi — Malazgirt Mahallesi — Maltepe Mahallesi — Mebusevleri Mah.

Meşrutiyet Mahallesi — Metin Akkuş Mahallesi — Metin Oktay Mahallesi — Mimar Sinan Mahallesi

Muhsin Ertuğrul Mahallesi — Murat Mahallesi — Mustafa Kemal Mahallesi — Mutlukent Mahallesi

Mürsel Uluç Mahallesi — Naci Çakır Mahallesi — Namık Kemal Mahallesi — Nasuh Akar Mahallesi

Oğuzlar Mahallesi — Oran Mahallesi — Orta İmrahor Mah. — Osman Temiz Mah. — Ön Cebeci Mahallesi

Öveçler Mahallesi — Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mah. — Remzi Oğuz Arık Mah. — Sağlık Mahallesi

Sancak Mahallesi — Seyranbağları Mahallesi — Sokullu Mehmet Paşa Mahallesi — Söğütözü Mahallesi

Şehit Cengiz Karaca Mah. — Tınaztepe Mahallesi — Şehit Cevdet Özdemir Mah. — Tohumlar Mahallesi

Topraklık Mahallesi — Umut Mahallesi — Ümit Mahallesi — Üniversiteler Mah. — Yakupabdal Mah.

Yaşamkent Mah. — Yayla Mahallesi — Yeşilkent Mahallesi — Yıldızevler Mahallesi — Yücetepe Mallesi

Yukarı Bahçelievler Mahallesi — Yukarı Dikmen Mah. — Yukarı Öveçler Mahallesi —  Zafertepe Mahallesi

Call Now Button